Спростіть вираз: 1) 15х + 8х, якщо х=27; 2) 9t + 14t - 21t, якщо t = 1; 3) зба + 12а -а, якщо а=8.

строчно​

Ответы на вопрос

Отвечает Летов Данил.

Відповідь:1)621,2)2,3)112

Покрокове пояснення:

1) Підставимо значення в рівняння :15*27+8*27=621

2)Підставимо значення в рівняння: 9*1+14*1-21*1=2

3)Підставимо значення в рівняння 3*8+12*8-8=112