Є коробка формою куба. На її приготування було використанно 2400см2.Найдіть об'єм


Ответы на вопрос

Отвечает Ращенкова Дарья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Площадь куба = 2400 см^2

S куба = 6 * а^2, где: а - ребро куба


6а^2 = 2400

а^2 = 2400 : 6

а^2 = 400

а = 20


V куба = а^3

V = 20^3 = 20 * 20 * 20 = 8000 см^3