21. Знайди, на скільки сума чисел більша за їх різницю. 836 і 154 532і 386 65д1 і 267


Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Анастасия.

Ответ:

а) 836 і 154

1. 836 + 154 = 990

2. 836 - 154 = 682

3. 990 - 154 = 308 (на стільки сумма більше за різницю)

б) 532 і 386

1. 532 + 386 = 918‬

2. 532 - 386 = 146

3. 918 - 146 = 772 (на стільки сумма більше за різницю)

в) 651 і 267

1. 651 + 267 = 918

2. 651 - 267 = 384

3. 918 - 384 = 534 (на стільки сумма більше за різницю)

Отвечает Томишинець Єгор.

Ответ:

1) на 308

2)на 772

3) на 534