Знайдіть Периметр і площ двох прямокутників якщо сторони одного прямокутника дорівнюють 20 і 15 см

а другого 35 і 10 см помогите дам сотку

Ответы на вопрос

Отвечает Островская Александра.

Ответ:

Перший прямокутник: S=300см²

P=70см

Другий прямокутник: S=350см²

Р=90см

Пошаговое объяснение:

Перший прямокутник:

S=20×15=300см²

P=(20см+15см)×2=70см

Другий прямокутник:

S=35×10=350см²

Р=(35см+10см)×2=90см