Знайдіть 1,2 від числа 18


Ответы на вопрос

Отвечает Темченко Христина.

Ответ:

9

Пошаговое объяснение:

Для вирішення цього завдання, пригадаємо, щоб знайти частину від числа, потрібно це число помножити на частину. Обчислимо чому дорівнює 1/2 частина

1/2*18=18/2=9