Двоє друзiв поїхали на велосипедах до озера. Вони Їхали третину години зі швидкістю 12 км/год i

сiли відпочити на 10 хв. Після відпочинку друзі їхали з тією ж швидкістю ще чверть години і дісталися озера. Яку відстань проїхали друзi? Скільки всього часу вони витратили на дорогу до озера?

Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Сергей.

Ответ:

45 хвилин, 7 км

Пошаговое объяснение:

третина години - це 60:3=20 хвилин,

четвертинна години - це 60:4=15 хвилин

усього їхали 20+15=35 хвилин , що становить 35/60=7/12 год зі швидкістю 12км*/год, шлях, який проїхали

s=12*(7/12)=7 км

а час, який втратили: 35+10=45 хвилин

Отвечает Llorens Natasha.
Двоє друзiв поїхали на велосипедах до озера. Вони
Їхали третину години зі швидкістю 12 км/год i сiли відпочити на 10 хв. Після
відпочинку друзі їхали з тією ж швидкістю ще чверть години і дісталися
озера. Яку відстань проїхали друзi?
Скільки всього часу вони витратили на дорогу до озера?