Із двох станцій, відстань між якими 960 км, одночасно назустріч один одному виїхали два поїзди

пасажирський і товарний. Швидкість пасажирського поїзда 90 км/год, а товарного на 20 км/год менша. Яка відстань буде між поїздами через 2 год після виїзду,

Ответы на вопрос

Отвечает Панюшкина Мария.
1. 90 - 20 = 70 км/год — швидкість товарного потяга.
2. 90 * 2 = 180 км — проїде пасажирський потяг за 2 години
3. 70 * 2 = 140 км — проїде товарний потяг за 2 години
4. 180 + 140 = 320 км — проїдуть два потяги разом
5. 960 - 320 = 640 км — відстані між двома потягами залишиться