Якими мають бути кути секторів на круговій діаграмі, якщо за умовою задачі: в міському парку

ростуть 60 кленів, 50 яворів, 30 дубів і 40 ялинок. срочно,даю 80 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Елизавета.

Пошаговое объяснение:

Круг равен = 360°

Клёны = 60х°

Яворы = 50х°

Дубы = 30х°

Ели = 40х°

60х + 50х + 30х + 40х = 360

180х = 360

х = 360 : 180

х = 2

Клёны = (60х) = 60 * 2 = 120°

Яворы = (50х) = 50 * 2 = 100°

Дубы = (30х) = 30 * 2 = 60°

Ели = (40х) = 40 * 2 = 80°

120° + 100° + 60° + 80° = 360°