Знайди нсд 480 и 1155 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Петровскова Анастасия.

Ответ:

НСД(480, 1155) = 15

. Розкладемо числа на прості множники:

480 = 2·2·2·2·2·3·5

1155 = 3·5·7·11

2. Знайдемо спільні множники введених чисел: 3, 5

Найбільший спільний дільник дорівнює добутку знайдених множників:

НСД = 3·5 = 15