Порівняйте числа:4 цілих 2/3 та 14/5пожалуйста помогите​


Ответы на вопрос

Отвечает Хафизова Марселина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Для того щоб порівняти дроби з різними знаменниками, треба звести їх до спільного знаменника і порівняти їх чисельники

Спільний знаменник 15

14/5 = 2 4/5 = 2 12/15

4 2/3 = 4 10/15

4 10/15 > 2 12/15 =>   4 2/3 > 2 4/5

Отвечает Горелова Вероника.

Пошаговое объяснение:

14/5 = 2 4/5

4 2/3 и 2 4/5 => 4 > 2, значит:

4 2/3 > 2 4/5