10 Обчисліть та вкажіть кількість речовини малахіту (CuOH)2CO3 масою 666 г. Відповідь:​


Ответы на вопрос

Отвечает Субботин Владислав.

Объяснение:

M( (CuOH)2CO3) = (64+16+1)•2 + 12+3•16 = 162+ 12+48= 222 г/моль

n= m/M= 666/222 = 3моль