2. обчисли значення виразуб) 7/8 - х=2/9в) 3/10+ х=1/2дякую ​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Илья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:б) Почнемо з виразу 7/8 - х. Щоб його обчислити, треба знайти значення х. За умовою задачі, 7/8 - х = 2/9. Перенесемо змінну х на ліву сторону рівності, віднімемо від обох частин виразу 7/8 і отримаємо: х = 7/8 - 2/9 = (63 - 16) / 72 = 47/72. Таким чином, значення виразу 7/8 - х дорівнює 7/8 - 47/72 = (63 - 47) / 72 = 16/72 = 2/9.

в) Аналогічно, почнемо з виразу 3/10 + х, де потрібно знайти значення х. За умовою задачі, 3/10 + х = 1/2. Перенесемо змінну х на праву сторону рівності, віднімемо від обох частин виразу 3/10 і отримаємо: х = 1/2 - 3/10 = (5 - 3) / 10 = 2/10 = 1/5. Таким чином, значення виразу 3/10 + х дорівнює 3/10 + 1/5 = 3/10 + 2/10 = 5/10 = 1/2.