Пж розв'яжіть рівняння -1243+x=258​


Ответы на вопрос

Отвечает Евтушенко Никита.

Ответ:

x = 1501

Пошаговое объяснение:

 -1243 + x = 258

x = 258 + 1243

x = 1501

Проверка:

________________________________

 - 1243 + 1501 = 258

258 = 258