1. Знайти найменше спiльне кратне чисел: A) 248 i 142; 6) 164 i 204 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Щетинщиков Евгений.

Пояснення : _

а )

Розкладемо числа на прості множники :

248 = 2 · 2 · 2 · 31

142 = 2 · 71

НОК (248; 142) = 2 · 2 · 2 · 31 · 71 = 17608

б )

Розкладемо числа на прості множники :

204 = 2 · 2 · 3 · 17

164 = 2 · 2 · 41

НОК (164; 204) = 2 · 2 · 3 · 17 · 41 = 8364