Туристи були у поході три дні. За перший день вони про- 3/11 - 4/11 йшли а за другий усього

маршруту. Яку частину маршруту вони пройшли за третій день?

Ответы на вопрос

Отвечает Соколов Тёма.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Туристи пройшли 3/11 + 4/11 = 7/11 частини маршруту за перші два дні.

За третій день вони пройшли 1 - 7/11 = 4/11 частини маршруту.