Заповни пропуски в дужках 1-4, щоб отримати правильну рівність: 1)40 000 м 2 = … а; 2) 20 000 см

2 = … дм 2 ; 3) 40 м 2 = … дм 2 ; 4) 7 км 2 = … м 2

Ответы на вопрос

Отвечает Романенкова Маша.

Покрокове пояснення:

1) 40 000 м² в ари

1 ар =  100 м²

40 000 м² = 40 000 : 100 = 400 ар

2) 20 000 см² в дм²

1 дм² = 100 см²

20 000 см² = 20 000 : 100 = 200 дм²

3) 40 м² в дм²

1 м² = 100 дм²

40 м² = 40 * 100 = 4 000 дм²

4) 7 км² в м²

1 км² = 1 000 000 м²

7 км² = 7 * 1 000 000  = 7 000 000 м²