Розв'яжи задачі, склавши пропорцію Скорочений запис і відповідь записувати обов'язково1. За 7

годин робітник виготовив 12 деталей. Скільки годин потрібно робітникові для виготовлення 48 деталей? 2. Три трактора можуть виорати поле за 80 годин. за скільки часу виорають таке поле 12 тракторів?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Полина.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Задача1.

7год - 12деталей

х год - 48деталей  це пряма пропорція

7/х = 12/48

12х = 48×7

12х = 336

х= 336 : 12

х=28 годин потрібно робітникові

Задача2

3трактори - 80год

12тракторів - хгод

3/12 = 80/х

3х = 80×12

3х = 960

х=960:3

х= 320 годин