Для посадки у парку привезли 520 саджанців беріз, ялин і лип. Ялин і беріз було 300 саджанців,

беріз і лип 400. Скільки саджанців беріз, лип і ялин окремо привезли для посадки

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Настя.

Відповідь: 120 ялин, 180 беріз і 220 лип

Покрокове пояснення: Всього 520 дерев, лип та беріз було 400, значить, ми можемо визначити, скільки було ялин.

1) 520 -400=120 ялин

Тепер визначаємо, скільки було беріз, бо разом з ялинами їх 300:

2) 300-120=180 беріз

і тепер скільки лип:

3) 400-180=220 лип