1. За підручник і художню книжку заплати 480 грн. Їх ціни відносяться як 3:7 відповідно Скки

коштують окремо підручник і художня книжка?

Ответы на вопрос

Отвечает Боев Александр.

Пошаговое объяснение:

Цена учебника = 3х грн

Цена худ. книги = 7х грн

Сумма = 480 грн

3х + 7х = 480

10х = 480

х = 480 : 10

х = 48

Цена учебника = (3х) = 3 * 48 = 144 грн

Цена худ. книги = (7х) = 7 * 48 = 336 грн

144грн + 336грн = 480грн