80грн заплатили за підручник і художню книжку. Їх ціни відносяться як 3:7 відповідно. Скільки

коштують окремо підручник і художня книжка?

Ответы на вопрос

Отвечает Демченко Дарина.

3+7=10 частей суммы заплатили

80:10=8грн размер одной части

3*8=24грн стоит учебник

7*8=56грн стоит художественная книга

 

можно через Х

х-составляет одна часть

3х+7х=80

10х=80

х=80:10

х=8грн одна часть

3*8=24грн стоит учебник

7*8=56грн стоит художественная книга

Отвечает Бовырина Алина.

1)3+7=10  всього частей

2)80:10=8       1:10частина

3)8×3=24    підручник

4)8×7=56  художня книга

Відповідь:підручник коштує 24грн, а художня книга56грн.