Обчислити довжину кола, площа якого дорівнює 3600п м²


Ответы на вопрос

Отвечает Малеев Виталий.

Розв'язок:

Sк. = πr², де r – радіус кола.

C – довжина кола; C = 2πr

Sк. = 3600π м²

r²π = 3600π

r² = 3600

r = √3600 = 60(м)

C = 2·60·π = 120π(м)

Відповідь: 120π м.

Отвечает Плотников Миша.

Ответ:

120π м

Пошаговое объяснение:

S = 3600π см²

= S/π = 3600π/π = 3600 м²

R = 3600 = 60 м

C = 2πR

C = 2π * 60 = 120π м