Знайдіть невідоме зменшуване, якщо від'ємник дорівнює 24, а різниця дорівнює −8.


Ответы на вопрос

Отвечает Жумагазиев Азат.

Відповідь:

х = 16

Покрокове пояснення:

Щоб знайти невідоме зменшуване, якщо від'ємник дорівнює 24, а різниця дорівнює −8, треба до різниці додати від'ємник. Подамо це у вигляді рівняння:

х - 24 = -8

х = -8 + 24

Щоб додати два числа з різними знаками, треба від більшого модуля доданків відняти менший модуль і перед знайденим числом записати знак того доданка, модуль якого більший.

х = +(24 - 8)

х = +16

х = 16

Перевірка:

16 - 24 = -8