Подайте числі -4 у вигляді суми двох доданків, один з якихдорівнює -2,6дорівнює 3​


Ответы на вопрос

Отвечает Лысак Вероника.

Пошаговое объяснение:

-2,6 + (-1,4) = -2,6 - 1,4 = -4

3 + (-7) = 3 - 7 = -4