4. Накресли прямокутник зі сторонами 4 см і 2 см і квадрат зі стороною 3 см. Порівняй ïхні

периметри.

Ответы на вопрос

Отвечает Крылов Артём.

Ответ:

периметри прямокутника та квадрата однакові.

Пошаговое объяснение:

буду це робити без рисунка.

задля того аби найти периметр прямокутника, нам потрібно:

(4+2)*2=12 см

аби квадрат:

3+3+3+3=12 см.

робимо висновок:

периметри прямокутника та квадрата однакові.

Отвечает Новичков Данияр.

(4+2)*2=12 см

Пошаговое объяснение: