Квадрат зі стороною 14 см прямокутник зі стороною 10 см мають рівні периметри. Знайди другу сторону

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Никольская Настя.

Ответ:

Відповідь: 18 см.

Пошаговое объяснение:

P□= 14 × 4 = 56 (см) - периметр квадрата;

56 : 2 - 10 = 18 (см) - довжина другої сторони.