Побудуй квадрат зі стороною 3 см. і прямокутник довжиною 4 см. і шириною 2 см. Порівняй їх периметри


Ответы на вопрос

Отвечает Гуленко Олександра.
Pк=а+а+б+б=3+3+3+3=12
Pп=а+а+б+б=4+4+2+2=12
12=12