Екскаватор за 8 хв може вирити канаву завдовжки 1 м. Канаву якої довжини він вириє за 1 хв? За 5

хв? За 7 хв? За 11 хв? За 25 хв? ДАМ 40 Б!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Оболоник Валерия.

Ответ:

Вот

Пошаговое объяснение:

100:8=12,5 см-за 1 хв

12,5*5=62,5 см-за 5хв

12,5*7=87,5 см-за7 хв

12,5*11=137,5 см(1м 37,5 см)-за 11 хв

12,5*25=312,5 см( 3м 12,5 см)-за 25 хв

Отвечает Козлова Настя.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

V=a/+=1/8 м/хв

5*V-1/8*5=5/8 м

7*V-1/8*7=7/8 м

11*V-1/8*11=11/8 м= 1 3/8 м

25*V-1/8*25=25/8 м=4 1/8 м