. Сашко зібрав 32 відра моркви, що становить8/12 усього врожаю. Скільки відер становить урожай?

8/12 це дріб

Ответы на вопрос

Отвечает Успасских Максим.

Ответ:

Ответ: 48 вёдер.

Пошаговое объяснение:

1) 32 : 8 = 4 (в.) - в одной части

2) 4 * 12 = 48 (в.) - всего

Ответ: 48 вёдер.