Мати доручила синові купити продукти.На хліб він витратив 3/50 усіх грошей,на молоко 13/50,на овочі

11/50 а 19/50 усіх грошей на фрукти.Чи залишилися гроші у хлопчика після покупок​

Ответы на вопрос

Отвечает Ихсанов Нурлыхан.

Ответ:

4/50 – грошей залишилося після покупки.

Пошаговое объяснение:

Найбільше грошей витратив на фрукти (19/50).Найменше грошей витратив на хліб (3/50).3/50 + 13/50 + 11/50 + 19/50 = 46/50 – грошей витратив на усі покупки.50/50 – 46/50 = 4/50 – грошей залишилося після покупки.