У коробці 10 жовтих і 4 червоних олівці. Яка ймовірність навмання витягнути з коробки а) жовтий

олівець б) червоний олівець?​

Ответы на вопрос

Отвечает Галимова Анастасия.
10 + 4 = 14 олівців (усіх олівців)
а) 10/14 = 5/7 - імовірність дістати жовтий;
б) 4/14 = 2/7 - імовірність дістати червоний;
Відповідь: а) 5/7; б) 2/7.