Точка М – середина відрізка АВ. Знайдіть координати точки В, якщо: А(2; - 1; 0), М(- 4; 2; 2). А Б


Ответы на вопрос

Отвечает Рослик Вера.

Відповідь: координати точки В (-10; 5; 4).

Покрокове пояснення:

із розрахунку координати середини відрізка маємо такі рівняння

(2+х1):2 = -4

2+х1 = -8

х1 = -8-2

х1= -10

(-1+у1):2 = 2

-1+у1 = 4

у1 = 4+1 = 5

у1 = 5

(0+z1):2 = 2

z1 = 4

Отже, точка В (x1; у1; z1) = B (-10; 5; 4).