Ціну телевізора знизили на одну восьму від попередньої ціни, що становила 1624 грн. Якою була

попередня ціна телевізора? Помогите пожалуйста.

Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Ника.

Ответ:

12992 грн

Пошаговое объяснение:

1/8 часть = 1624 грн

1624 : 1/8 = 1624 * 8/1 = 12992 (грн) - предыдущая цена телевизора