Допоможіть будь ласка))) 35 балів! 1)Знайдіть суму цілих чисел я які розташувані на координатній

прямій між числами - 28 та 25 2)разв'яжітт рівняння 13,3 - (х - 6,8) = 7,3 створивши спочатку вираз у його лівій частині

Ответы на вопрос

Отвечает Большова Ксюша.

Відповідь:

1.Спочатку знайдемо відстань між числами -28 та 25 на координатній прямій:

|25 - (-28)| = 25 + 28 = 53

Отже, на цій відстані розташовані 53 цілих числа. Сума цих чисел може бути знайдена за допомогою формули арифметичної прогресії:

S = (a₁ + aₙ) * n / 2

де a₁ = -28 - це перше число, аₙ = 25 - це останнє число, n = 53 - кількість чисел.

Тоді S = (-28 + 25) * 53 / 2 = -3 * 53 / 2 = -79,5.

Отже, сума цілих чисел між -28 та 25 дорівнює -79.

2.Спочатку зведемо дужки в лівій частині рівняння:

13,3 - (х - 6,8) = 7,3

13,3 - х + 6,8 = 7,3

20,1 - х = 7,3

Тепер перенесемо -х в праву частину рівняння:

20,1 - 7,3 = х

12,8 = х

Отже, розв'язок рівняння - х = 12,8.