Розв'яжіть рівняння x- 2 цілих 2/6 = 1 ціла 5/6 ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА МЕНІ ДУЖЕ ПОТРІБНО, МАЛО

ЧАСУ ЗАЛИШИЛОСЬ

Ответы на вопрос

Отвечает Толеугалиев Айбек.
Х-2 2/6=1 5/6
х-14/6=11/6
х=14/6+11/6
х=25/6=4 1/6
Отвечает Безруких Света.

Спочатку переведемо змішану дріб 1 цілу 5/6 до неправильного дробу:

1 ціла 5/6 = 1 + 5/6 = 6/6 + 5/6 = 11/6

Тепер можемо записати рівняння:

x - 2 2/6 = 11/6

Спростимо ліву частину:

x - 2 2/6 = x - 1/3

Перенесемо x на один бік і константи на інший:

x - x = 1/3 - 2 2/6

Спростимо праву частину:

1/3 - 2 2/6 = 1/3 - (2 + 1/3) = 1/3 - 7/3 = -6/3 = -2

Отже, маємо:

0 = -2

Отримане рівняння суперечить умовам, тому рівняння x - 2 цілих 2/6 = 1 ціла 5/6 не має розв'язків.