Периметр прямокутника дорівнює 28.2см знайдіть площу цього прямокутника якщо його ширина дорівнює

5.7см. ДАЮ 15 БАЛЛІВ ДОПОМОЖІТЬ !!

Ответы на вопрос

Отвечает Невский Владимир.

Ответ:

47,88см²

Пошаговое объяснение:

P: 2(a + b) або a + b + a + b

28,2 - (5,7 + 5,7) = 28,2 - 11, 4 = 16,8(см) - сума двох інших сторін

16,8 : 2 = 8,4(см) - друга сторона

S = 8,4 * 5,7 = 47,88 (см²)