3) Знайдіть значення виразу (78+x)+у, якщо x=-13,9, у=-114​


Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Константин.

Ответ:-49,9

(78+(-13,9))+(-114)=

=78-13,9-114=-49,9