Північний морський котик важить 200 кг , а нерпа 1/5 маси тіла морського котика. Скільки кілограм

важить нерпа?

Ответы на вопрос

Отвечает Савчук Даша.

Ответ:

Пошаговое объяснение     :Позначимо масу північного морського котика як m, тоді m = 200 кг.

Маса нерпи буде 1/5 маси морського котика:

маса нерпи = (1/5) * маса морського котика = (1/5) * 200 кг = 40 кг.

Отже, нерпа важить 40 кг.