Функцію задано з формулою:f(х)=х³+2хзнайдіть: f(6); f(-5); f(0).срочноооооооо​


Ответы на вопрос

Отвечает Ногачевский Михаил.

Для знаходження значення функції f(x) для певного значення x, потрібно підставити це значення в формулу функції і обчислити вираз:

f(6) = 6³ + 2×6 = 216 + 12 = 228

Отже, f(6) = 228.

f(-5) = (-5)³ + 2×(-5) = -125 - 10 = -135

Отже, f(-5) = -135.

f(0) = 0³ + 2×0 = 0 + 0 = 0

Отже, f(0) = 0.