X - 6/20 = 15/20. Знайдiть x Допоможіть будь ласка Мені це потрібно щоб зробити самостійну роботу

:<​

Ответы на вопрос

Отвечает Чеснокова Виктория.

Ответ:

Щоб знайти x, необхідно вирішити дане рівняння відносно x. Спочатку знайдемо спільний знаменник дробу правої частини:

X - 6/20 = 15/20

Знаменник в обох дробах дорівнює 20, тому рівняємо чисельники:

X - 6 = 15

Тоді додавши 6 до обох сторін отримаємо:

X = 15 + 6 = 21

Отже, розв'язком рівняння є x = 21.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Мелихов Иван.

Ответ:

1 1/20

Пошаговое объяснение:

15/20+6/20=21/20=1 1/20