Який об"єм вуглекислого газу (н.у.) можна добути, якщо розкласти СаСО3 , маса якого 10 г.


Ответы на вопрос

Отвечает Латухина Софья.

CaCO3=>CaO+CO2

n(CaCO3)=m/M=10/100=0,1моль

n(CaCO3)=n(CO2)=0,1моль

V=n×Vm=0,1×22,4=2,24дм3