Стрічку завдовжки 11,2 м розрізали на дві частини так, що одна з них виявилась у 2,2 раза довшою за

другу. Знайди довжини частин стрічки.​

Ответы на вопрос

Отвечает Аникин Кирилл.

Ответ:

Нехай 1 частина=х, тоді друга=2,2х

х+2,2=11,2 м

3,2х=11,2

Х=3,5 м

2 частина= 2,2*3,5=7,7 м