Турист проїхав на велосипеді 20 км, що становить чотири п’ятих відстань від села до міста. Знайди

відстань від села до міста!

Ответы на вопрос

Отвечает Поляков Даниил.

20:4×5=20:4=5×5=25(км) - відстань від села до міста

Відповідь: 25км відстань від села до міста

Надеюсь правильно