Євген від села до міста може доїхати на велосипеді за 3 год, а на мотоциклі — за 1,4 год. Його

швидкість на велосипеді на 40 км/год менша, ніж на мотоциклі. Визнач відстань від села до міста.

Ответы на вопрос

Отвечает Приходько Никита.

Ответ:

 Нехай відстань від села до міста х км

Vв=х/3  км/ч

Vм=x/1.4 км/ч

Складаємо рівняння

x/1.4-х/3=40

(30х-14х)/42=40

16х=1680

х=1680/16

х=105км

Пошаговое объяснение: