7. Розв’яжіть рівняння: 1) 4 5/23+x=10 2/23; 2) 7 9/16-(x-2 3/16)=4 11/16;


Ответы на вопрос

Отвечает Догзилия Виктория.

Ответ:

1.

Почнемо з віднімання 4 5/23 від обох сторін рівняння:

4 5/23 + x - 4 5/23 = 10 2/23 - 4 5/23

x = 5 13/23

Відповідь: x = 5 13/23.

2.

Почнемо з додавання 2 3/16 до обох сторін рівняння:

7 9/16 - (x - 2 3/16) + 2 3/16 = 4 11/16 + 2 3/16

7 9/16 - x + 2 3/16 = 6

Віднімемо 2 3/16 від обох сторін:

7 9/16 - x = 3 13/16

Віднімемо 7 9/16 від обох сторін:

-x = -3 13/16

Перетворимо праву частину рівняння до нецілого дробу:

-x = -61/16

І помножимо обидві сторони на -1, щоб отримати x:

x = 61/16

Відповідь: x = 61/16.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Журавлева Екатерина.

Пошаговое объяснение:

1)20/23+х=20/23 (сокращяем)

x=0

2)63/16-(x-3/8)=11/4

63/16-x+3/8=11/4

69/16-x=11/4

-x=11/4-69/16

-x=-25/16

x=25/16