Від числа 34 відняли частку числа 64 і невідомого числа й одержали суму чисел 9 і 17


Ответы на вопрос

Отвечает Богданова Софья.

Відповідь:

Невідоме число - 8

Покрокове пояснення:

Нехай невідоме число - x. Тоді:

34 - \frac{64}{x}  = 9 + 17\\34 - \frac{64}{x} = 26| *x\\34*x - \frac{64}{x} *x = 26 *x\\34x -64 = 26x\\8x = 64\\x = 8

Отже, невідоме число - 8. Перевіримо:

34 - 64/8 = 9 + 17

34 - 8 = 26

Правильно.