До задумано числа додали 4 ,збільшили суму, що вийшла, у 5 разів, від результату відняли 16 й

одержали на 2 меньше, ніж одержали б у результаті додавання 9 до збільшеного в 4 рази задуманого числа. Яке число задумане ?

Ответы на вопрос

Отвечает Митасов Васёк.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(x+4)*5-16+2=4x+9

5x+20-16+2=4x+9

5x+6=4x+9

5x-4x=9-6

x=3