У класі навчається 32 учні 7 восьмих з яких відвідують спортивну секцію скільки учнів відвідують

спортивну секцію​

Ответы на вопрос

Отвечает Шидей Валерія.

Відповідь:28 учнів відвідують спортивну секцію​.

Покрокове пояснення: 8/8=32;

1/8=32/8:

1/8=4(уч.)

7/8=4*7;

7/8=28(уч.)-кількість учнів відвідующих спортивну секцію;