Волейбольну секцію відвідують 45 учнів, що втричі менше, ніж баскетбольну і хокейну секції разом, а

футбольну секцію відвідують удвічі менше учнів, ніж волейбольну, хокейну і баскетбольну секції разом. Скільки всього учнів відвідують ці спортивні секції?

Ответы на вопрос

Отвечает Райская Настя.

Ответ:

270

Пошаговое объяснение:

1) 45*3 = 135 (уч) - посещают баскетбольную и хоккейную секции.

2) 45+135 = 180 (уч) - посещают волейбольную, баскетбольную и хоккейную секции.

3) 180:2 = 90 (уч) - посещают футбольную секцию.

4) 180+90 = 270 (уч) - посещают все спортивные секции.