Розвяжіть рівняння |х+2|×(-х+1)=0 дам 50 балов


Ответы на вопрос

Отвечает Шварц Мария.

Розв'яжемо рівняння |x+2| × (-x+1) = 0 шляхом розгляду двох можливих випадків:

|x+2| = 0:

Якщо |x+2| дорівнює нулю, це означає, що x+2 = 0.

Розв'язок цього рівняння: x = -2.

-x+1 = 0:

Якщо -x+1 дорівнює нулю, це означає, що -x = -1.

Множимо обидві частини на -1, щоб змінити знак: x = 1.

Таким чином, рівняння має два розв'язки: x = -2 і x = 1.

Покрокове пояснення:

Отвечает Горбачёв Данил.

Ответ:

x = -2; x = 1

Пошаговое объяснение:

|х+2|*(-х+1)=0
Произведение равняется нулю, когда хотя бы один из множителей равен нулю
\displaystyle \left[\begin{array}{ccc}|x+2|=0\\-x+1=0\\\end{array}
Из теории известно, что |a| = b <=> a = ±b, при b>0
\displaystyle \left[\begin{array}{ccc}|x+2|=0\\-x+1=0\\\end{array} < = > \left[\begin{array}{ccc}x+2=0\\x=1\\\end{array} < = > \left[\begin{array}{ccc}x=-2\\x=1\\\end{array}