У кошику яблук було у 4 рази менше ніж в ящику.після того як з ящика до кошика переклали 2 яблука

там яблук стало у 3 більше ніж у кошику скільки яблук було у кошику

Ответы на вопрос

Отвечает Мойсак Ксения.

Ответ:

4-2=2

3+2=5

5+2=7

всього 7.

Пошаговое объяснение:

У загальному кошику залишилось 7 яблук

Відповідь : 7 яблук